Aile Hekimliği Sözleşme Yenilemeleri hakkında duyuru

Aile Hekimliği Uygulaması kapsamında, 2011-2012 mali yılı içinde sözleşme imzalayarak Aile Hekimliği birimlerinde göreve başlayan Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarının sözleşme süreleri 31/12/2012 tarihi itibariyle sona erecektir. Bundan dolayı söz konusu sözleşmeler 01/01/2013 tarihi itibariyle yenilenecektir. Bu konuyla ilgili yapılacak işlemler aşağıda belirtilmiştir.

Eklenme Tarihi : 26.12.2012

Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarının, sözleşme yenileme işlemi 26/12/2012 - 28/12/2012 tarihleri arasında mesai bitimine kadar Aile Hekimliği Birimlerinin bağlı olduğu Toplum Sağlığı Merkezlerinde dilekçeleri ve sözleşmeleri eksiksiz bir şekilde doldurmak kaydı ile imzalatılacaktır.

Sözleşme yenileyecek Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Elemanlarının hizmet sözleşmeleri sözleşme imzalamak istediklerine dair dilekçeleri ile birlikte ayrı zarf içerisinde; kendi rızası ile sözleşme yenilemek istemeyen Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarının sözleşme yenilemek istemediklerine dair dilekçeleri de ayrı zarf içerisinde Toplum Sağlığı Merkezlerinden görevlendirilecek bir personel ile 31.12.2012 tarihinde Müdürlüğümüze elden teslim edilecektir.

Aile Sağlığı Elemanı, Aile sağlığı elemanı bulunmayan başka bir Aile Hekimi ile çalışmak istediği takdirde eski birimi ile sözleşme imzalamak istemediğine dair dilekçe ve Aile Hekimi ile birlikte ortak imzalayacakları Başvuru Formunu doldurarak hizmet sözleşmeleri ile birlikte, bağlı oldukları Toplum Sağlığı Merkezlerinin yazısı ile 28.12.2012 tarihi mesai bitimine kadar Halk Sağlığı Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü/Atama birimine ilgili Aile Hekimi yada Aile Sağlığı Elemanı tarafından elden teslim edilecektir.

Hizmeti aksatmayacak şekilde ilgililerin dilekçe ve sözleşme örneklerinin Müdürlüğümüze ulaştırılması hususunda;

Tüm ilgililere önemle duyurulur.

Haberi Paylaş